Uprzejmie informujemy iż od 10 listopada 2011 roku uruchomiona została Poradnia Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe. Zakończenie realizacji projektu dofinansowanego z działania 1.4 POIG oprócz wdrożenia największej w kraju oferty diagnostyki chorób przenoszonych przez kleszcze zaowocowało również powstaniem Poradni Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe. Jest to pierwsza tego typu poradnia w Poznaniu

Powstanie poradni jest rezultatem wzrostu ilości zachorowań na choroby przenoszone przez kleszcze, jaki odnotowuje się w ostatnich latach. Zlokalizowanie jej przy laboratorium oferującym najszerszą diagnostykę w tej grupie zakażeń zapewni Pacjentom najwyższą jakość pod względem identyfikacji zakażeń oraz stosowanej, skutecznej terapii.

Porad lekarskich i konsultacji udzielać będzie dr n. med. Jacek Dzieciuch

Poradnia działa w czwartki w godzinach 8:00-14:00.

Rejestracja Pacjentów odbywa się do środy do godziny 15:00 telefonicznie (tel. 61 646-85-85), lub poprzez wiadomość e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wniesieniem opłaty na konto CBDNA.

Zapisz się na wizytę do Poradni Chorych na Boreliozę i Choroby Odkleszczowe już dziś.

 

Zapoznaj się z aktualną ofertą w kierunku chorób przenoszonych przez kleszcze.